Specjalista ds. sprzedaży (branża TSL)

Poznań, wielkopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

sprzedaż transportów morskich/lotniczych/kolejowych
pozyskiwanie nowych klientów
prowadzenie negocjacji, sporządzanie ofert oraz procedowanie umów
poszukiwanie optymalnych rozwiązań dla klientów, współpraca działem operacyjnym

Wymagania:

doświadczenie w sprzedaży w firmie spedycyjnej lub transportowej
minimum dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca komunikację z klientami
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
samodzielność w działaniu
prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

atrakcyjne wynagrodzenie
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest globalnym liderem w branży TSL
możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach i szkoleniach w kraju i zagranicą
możliwość awansu
benefity: Karta Multisport, karta Medicover, Ubezpieczenie na życie Warta, świeże owoce we wtorki, dofinansowanie do nauki języków
przyjazną atmosferę w pracy w organizacji stawiającej na relacje i rozwój osobisty.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie