Specjalista ds. sprzedaży - branża spożywcza

Perfect Consulting

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów, dlatego od ponad 20 lat działamy w branży HR, dzielimy się swoją wiedzą i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.

Stawiamy na poszerzanie horyzontów, inspirujemy działania, otwieramy możliwości

Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nazwa stanowiska: Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Gdynia

Nr ref. 193/10/2019

Twoje główne zadania będą polegać na:

  • Aktywnej sprzedaży produktów firmy
  • Pozyskiwaniu nowych klientów i obsłudze obecnych
  • Przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji i raportów

W zamian za Twoją pracę zaoferujemy Ci:

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon oraz samochód służbowy)
  • Atrakcyjne warunki finansowe i wysokie premie
  • Cotygodniowe zajęcia z języka hiszpańskiego
  • Przyjemne miejsce i warunki pracy w dynamicznym, młodym zespole
  • Siedziba firmy w centrum Gdyni

Wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego – mile widziana
  • Znajomość MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi