Specjalista ds. Sprzedaży - branża e-commerce

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie dotychczasowych, pozytywnych relacji biznesowych z Klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych partnerów do współpracy
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

 Firma oferuje:

  • elastyczne warunki współpracy - umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • realny wspływ na rozwój firmy
  • elastyczny czas pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miłą atmosferę pracy
  • biuro w samym centrum miasta

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze Klienta B2B
  • umiejętność pozyskiwania nowych klientów oraz budowania pozytywnych relacji biznesowych
  • gotowość do pracy dla branży e-commerce
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność w działaniu, proaktywne podejście do powierzanych zadań
  • gotowość do pracy stacjonarnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.