Specjalista ds. sprzedaży B2B

Słupsk, okolice, pomorskie

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c.

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy zajmującej się od ponad 20 lat produkcją i sprzedażą dla branży: budowlanej, morskiej, automotive, ochrony środowiska etc., odpowiedniej osoby na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie techniczne Klientów w zakresie oferowanych produktów
  • Utrzymywanie relacji z Klientami oraz pozyskiwanie nowych Kontrahentów
  • Lokalizacja miejsca pracy: okolice Słupska, sporadyczne wyjazdy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność kompleksowego prowadzenia procesów sprzedażowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Prawo jady kat. B
  • Znajomość programów do projektowania w 3D – będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju i awansu

UniKadr jest polską firmą doradczo-szkoleniową. UniKadr działa od 1996 roku, z myślą o... wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomagamy pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie.

Doświadczenie UniKadr'u potwierdzają skutecznie działający, rekomendowani przez nas specjaliści wielu działów: personalnych, finansowo-księgowych, informatycznych, marketingu, handlowych, logistyki, administracji i obsługi klienta, zarządzania produkcją, inwestycji i rozwoju.

Dzięki pracy dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw przede wszystkim z Pomorza Zachodniego, bardzo dobrze znamy rynek pracy tego regionu, a zdobywane doświadczenia z tak różnych branż wykorzystujemy na korzyść naszych Klientów, przestrzegając zawsze zasady poufności.

Podstawą w kontaktach UniKadr'u z klientem jest wiedza, jakie są jego oczekiwania oraz potrzeby. Dlatego pracujemy interdyscyplinarnie - w naszym zespole są psycholodzy socjolodzy, humaniści, inżynierowie i ekonomiści. Umożliwia to wszechstronną i skuteczną realizację projektów.

Wysokie wymagania naszych Klientów sprawiają, że jesteśmy organizacją uczącą się - systematycznie dostosowujemy nasze możliwości do ich potrzeb i oczekiwań.
Naszym celem jest długofalowa, kompleksowa obsługa firm w zakresie Doradztwa Personalnego, a zadowolenie Klientów utwierdza nas w przekonaniu o właściwym kierunku naszych działań.

Właściwie dobrani, skutecznie motywowani i odpowiednio szkoleni pracownicy - to gwarancja sukcesu przedsiębiorstwa.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie