Specjalista ds. Sprawozdawczości Regulacyjnej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • Pracę w strukturach bankowych
  • Umowę o pracę za pośrednictwem Manpower
  • Pracę w trybie hybrydowym (1-2 dni pracy stacjonarnej we Wrocławiu lub Warszawie)
  • Pracę w zgranym zespole i zaawansowane szkolenie stanowiskowe
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Około 3 lat doświadczenia w pracy ze sprawozdawczością regulacyjną lub w księgowości (doświadczenie pracy w strukturach bankowych mile widziane),
  • Wykształcenie wyższe (preferowane finanse, rachunkowość, kierunki analityczne)
  • Znajomość zasad rachunkowości i raportowania
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel (głównie funkcje: vlookup/hlookup, filtrowanie, tabele przestawne)
  • Sumienność oraz dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka SQL mile widziana

Zadania:

  • Terminowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków sprawozdawczych - raporty FINREP, MONREP, giełdowe
  • Analiza danych finansowych pod kątem ich poprawności i zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami
  • Znajomość prawa bankowego oraz przepisów regulujących sprawozdawczość sporządzaną na potrzeby Narodowego Banku Polskiego, Komisji Nadzoru Finansowego, Bankowego Funduszu Gwarancyjnego
  • Udział w pracy projektowej realizowanej w jednostce - parametryzacja i definiowanie raportów w aplikacji raportowej

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy