Opis stanowiska pracy

EUROFIRANY B.B. CHOCZYŃSCY Sp. J.

W związku z dynamicznym rozwojem i dalszymi planami strategicznymi Naszej Firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Social Media

Kogo szukamy:

Świetnie, że zainteresowało Cię nasze ogłoszenie. Dodając parę słów, szukamy osoby, która wyniesie naszą komunikację w social mediach na nowe poziomy, zdobywając przy tym rzesze fanów, followersów itd.:) Równie ważna dla nas jest Twoja osobowość i umiejętność współpracy.

Formalizując nieco, do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • budowanie strategii działań w kanałach social media,
  • opracowywanie działań marketingowych wspierających komunikację marki,
  • śledzenie bieżących trendów w social media oraz digital marketingu,
  • planowanie i tworzenie treści w mediach społecznościowych,
  • monitoring i raportowanie skuteczności działań,
  • kontrola powierzonego budżetu,
  • wspieranie zespołu w innych działaniach z zakresu marketingu internetowego,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenia w budowaniu strategii komunikacji w mediach społecznościowych,
  • min. rok doświadczenia w obsłudze profili społecznościowych (Facebook, Instagram, Pinterest, Youtube),
  • umiejętności pozwalających analizować dane i wyciągać wnioski (znajomość Google Analytics, Facebook Analytics i oczywiście Excela),
  • kreatywności i pasji,
  • lekkie pióro mile widziane.

Co oferujemy w zamian:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w dużej firmie ,
  • miłą i swobodną atmosferę pracy,
  • szkolenia i konferencje,
  • imprezy integracyjne.

Kandydaci spełniający w/w wymagania, zainteresowani pracą, proszeni są o przesłanie aplikacji (CV).

W CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych".

W CV prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019, poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Prezentacja firmy

Dekoracje wnętrz, firany, zasłony<br/>W naszej ofercie znajdziecie Państ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Administracja / Sekretariat