Specjalista ds. social media

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Dmosin, łódzkie

Miejsce pracy: Dmosin

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

  • Tworzenie unikalnych i angażujących treści na social media (rolki, grafika, copy, video)
  • Tworzenie i analiza strategii komunikacji
  • Zbudowanie zaangażowanej społeczności na social media

Wymagania:

  • Wymagane doświadczenie w pracy z produktem technicznym (m.in. quady, wózki elektryczne, wózki widłowe)
  • Doświadczenie i umiejętności w obszarze prowadzenia marki w social mediach
  • Podstawowa znajomość programów graficznych (np. Canva)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferta:

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B podpisywany bezpośrednio z pracodawcą
  • Praca zdalna (sporadyczne spotkania w Łodzi w celu raportowania lub omawiania dalszej strategii)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Autonomia i wpływ na rozwój firmy oraz produkty
  • Kultura pracy opartą na wzajemnym zaufaniu
  • Praca w zespole zaangażowanym w rozwój marki w mediach społecznościowych

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy