Specjalista ds. Social Media

Mediamass 365

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Co będziesz należało do Twoich obowiązków?
budowanie strategii komunikacyjnych dla naszych klientów,
opieka nad profilami społecznościowymi marek,
tworzenie i dodawanie treści,
monitoring i analiza działań konkurencji,
współpraca z działem graficznym oraz IT,
raportowanie wykonywanych działań.

Możliwa również współpraca B2B.

Wymagania

Czego wymagamy?
rocznego doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku,
dobrej znajomość mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, YouTube),
doświadczenia w prowadzeniu płatnych kampanii,
zainteresowania tematyką marketingu internetowego,
lekkości w pisaniu tekstów - od krótkich postów w mediach społecznościowych, po treści blogowe i artykuły,
umiejętności pracy pod presją czasu,
dokładność i terminowość.
Mile widziana znajomość narzędzi do monitoringu sieci (Sotrender, Brand24, Google Analytics).

Prezentacja firmy

Integrujemy te dziedziny marketingu online, w których jesteśmy ekspertam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak + pakiet socjalny
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media