Specjalista ds. sieci

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych, dedykowanych usług informatycznych wspomagających procesy zarządzania. Aktualnie do zespołu specjalistów IT poszukujemy osobę na stanowisko starszego specjalisty ds. sieci komputerowych.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Współpraca w zespole starszych i młodszych specjalistów w utrzymaniu w działaniu sieci komputerowej w Data Center działającego na potrzeby wewnętrzne oraz dla klientów zewnętrznych,
  • Współpraca ekspercka z młodszymi inżynierami przy utrzymywaniu lokalnej sieci komputerowej użytkowników wewnętrznych,
  • Podejmowanie i realizacja zleceń serwisowych dot. zmian i awarii w infrastrukturze jako 2-ga i 3-cia linia wsparcia,
  • Implementacja zmian w infrastrukturze sieciowej polegająca na rekonfiguracji urządzeń sieciowych, a także uaktualnienie dokumentacji związanej ze zmianą,
  • Nadzorowanie Instalacji sprzętu sieciowego w Data Center oraz wykonywania okablowania łączącego poszczególne komponenty sieci,
  • Współpraca w szerokiej grupie ekspertów różnych technologii IT przy projektowaniu i implementacji nowych usług, aplikacji i systemów na potrzeby rozwoju DC,
  • Planowanie i nadzór nad aktualizacją oprogramowania urządzeń sieciowych i współpraca z TAC producenta w usuwaniu błędów w działaniu urządzeń,
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji w zakresie obsługiwanych urządzeń, oprogramowania oraz technologii sieciowych.

Profil kandydata

  • Co najmniej 4 letnie doświadczenie w pracy z urządzeniami sieciowymi Cisco/Juniper/Fortinet na podobnym stanowisku,
  • Wiedza sieciowa na poziomie co najmniej JNCIS/CCNP, najlepiej popartą certyfikatami,
  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami bezpieczeństwa FW/UTM/NGFW, najlepiej poparte certyfikatami,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku DC, klastrów obliczeniowych.

Oferujemy

  • Możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,
  • Wsparcie rozwoju zawodowego poprzez pakiety szkoleń oraz współpracę z ekspertami,
  • Dofinansowanie do szkoleń i certyfikatów,
  • Określony plan rozwoju dot. technologii,
  • Prywatna opieki medycznej oraz karnety sportowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page