Specjalista ds. serwisu

Klient infoPraca.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma z branży transportu bliskiego, oferująca produkty niemieckiej marki DEMAG, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Serwisu

Miejsce pracy: Województwo śląskie, małopolskie i okolice

Opis zadań:

• wykonywanie konserwacji, przeglądów oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń,

• realizacja założonych planów sprzedażowych w zakresie usług i sprzedaży części,

• diagnozowanie oraz usuwanie usterek, awarii i problemów technicznych w urządzeniach, przy wsparciu bardziej doświadczonych pracowników,

• przestrzeganie przepisów BHP oraz wszelkich zasad zawartych w wewnętrznych procedurach firmy,

• zdobywanie umiejętności niezbędnych do prawidłowego wykonywania zadań oraz poszerzanie wiedzy technicznej, zgodnie z oczekiwaniami firmy,

• przygotowywanie i wprowadzanie danych do systemów informatycznych.

Wymagania

• wykształcenie średnie techniczne, preferowany profil mechaniczny lub elektryczny,

• min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze serwisowania maszyn i urządzeń,

• prawo jazdy kat. B,

• znajomość zagadnień mechaniki i elektryki,

• umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

• samodzielność w działaniu,

• dobra organizacja pracy,

• komunikatywność,

• dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

• ciekawą pracę w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
• pakiet świadczeń socjalnych,
• wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 1997, Nr 2002, poz. 1271 z późniejszymi zmianami)”

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis