Specjalista ds. serwisu technicznego

Katowice, 40-065, śląskie

COIG S.A.

Opis stanowiska pracy

Do najważniejszych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku, należeć będzie:

  • utrzymywanie całości obiektu CPD w dobrym stanie technicznym,
  • przeprowadzanie testów składowych obiektu CPD,
  • budowa i serwisowanie okablowania strukturalnego sieci LAN,
  • budowa i serwisowanie linii światłowodowych,
  • nadzór nad usuwaniem lub usuwanie awarii urządzeń i instalacji,
  • praca w systemie równoważnym.

Idealny Kandydat posiada:

  • Wykształcenie min. średnie o profilu technicznym (elektronika, automatyka, elektrotechnika i pokrewne),
  • Znajomość elektroniki,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych,
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • Dyspozycyjność,
  • Dokładność, samodyscyplina oraz punktualność,
  • Dbałość o bezpieczeństwo swoje i współpracowników,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane uprawnienia SEP E do 1 kV (docelowo D, E do 20 kV),
  • Zdolność do wykonywania pracy na wysokości,
  • Znajomość obsługi komputera: platforma MS Windows,
  • Wysoka kultura osobista.

Wymagania

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,
  • pracę w grupie profesjonalistów,
  • pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, owocowe poniedziałki, aromatyczna kawa).

COIG S.A. jest dostawcą kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych,... wspomagających procesy zarządzania. Naszym pierwszoplanowym atutem jest wiedza sektorowa, którą wykorzystujemy dla tworzenia i udostępniania naszym klientom zintegrowanych systemów informatycznych.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna