Specjalista ds. SAP w dziale logistyki

INVADO SP Z.O.O.

Dzielna, k/Ciasnej (pow. Lubliniecki), śląskie

Od: INVADO SP Z.O.O.
Miejsce pracy: Dzielna, k/Ciasnej (pow. Lubliniecki)

GŁÓWNE ZADANIA

  • Pomoc podczas wdrażania SAP w dziale logistyki.

WYMAGANIA

  • Doświadczenie z pracą w programie SAP w dziale Logistyki,
  • Doświadczenie w pracy w dziale Logistyki (klienci import lub export) bieżąca obsługa klientów,
  • Doświadczenie we wdrażaniu SAP w dziale Logistyki, mile widziane,
  • Znajomość modułu logistycznego w SAP,
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego minimum na poziomie B2,
  • Wykształcenie średnie,
  • Dokładność i terminowość,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Komunikatywność.

OFERUJEMY

  • Stabilność zatrudnienia: największy eksporter drzwi wewnętrznych na rynku polskim.
  • Firma z tradycjami i doświadczeniem: od ponad 25 lat na rynku polskim.
  • Międzynarodowe przedsiębiorstwo w Grupie Arbonia AG stawiające na rozwój pracownika w ramach struktur firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.
  • Środowisko pracy doceniające różnorodność.
  • Program Rekomendacji Pracowniczych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.