SPECJALISTA DS. ROZWOJU ZAWODOWEGO LUB SPECJALISTA DS. ROZWOJU ZAWODOWEGO-STAŻYSTA

POWIATOWY URZĄD PRACY W KRAPKOWICACH

Krapkowice, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0281

Obowiązki:

Więcej informacji na stronie: http://pup.krapkowice.ibip.pl
Wynagrodzenie do uzgodnienia
Wymagane dokumenty do pobrania na stronie: http://pup.krapkowice.ibip.pl/public/?id=192156

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • rok doświadczenia w zakresie organizacji szkoleń w przypadku specjalisty ds. rozwoju zawodowego ( w przypadku specjalisty ds. rozwoju zawodowego - stazysty, doświadczenie nie jest wymagane)
  • obywatelstwo polskie
  • posiada pełna zdolnoąść do czynnosci prawnych opraz korzysta z pełni praw publicznych
  • niekaralność
  • nieposzlakowana opinia
  • umiejetność analitycznego myślenia i dokonywania złozonych wyliczeń finansowych, umiejetność współpracy w zespole, skutecznej komunikacji, samodzielnego planowania i organizacji pracy własnej
  • znajomosc środowiska Windows, pakiertu MS Office ( w tym Excel,Word)

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy: Kilińskiego 1, 47-303 Krapkowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty na stronie: http://pup.krapkowice.ibip.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy