Specjalista ds. Rozwoju Rynku

Provita Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny / (a) za skuteczną promocję wybranych usług medycznych i koordynację zewnętrznej rekrutacji pacjentów, budowanie trwałych relacji z lekarzami różnych specjalizacji oraz bieżącą analizę sytuacji rynkowej oraz raportowanie.

Jeżeli:

  • Szukasz ciekawej i ambitnej pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Chcesz pracować w zgranym i zaangażowanym zespole,
  • Oczekujesz wynagrodzenia adekwatnego do wkładu pracy i doświadczenia
  • Z konsekwencją dążysz do celów
  • Jesteś ambitny/ a i z pozytywnym nastawieniem inspirujesz innych do działania?

Zapraszamy kandydatów (-tki) z doświadczeniem na podobnym stanowisku, którzy:

  • Ukończyli studia wyższe,
  • Posiadają ugruntowane relacje w środowisku lekarskim oraz aptecznym,
  • Potrafią szybko i skutecznie budować relacje z innymi,
  • Posiadają prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • miłą atmosferę
  • wynagrodzenie złożone z podstawy i premii od osiąganych wyników
  • auto i telefon służbowy

Skontaktujemy się z wybranymi Kandytami.

Prezentacja firmy

Provita Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym, który prowadzi Cent... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi