Specjalista ds. Rozwoju Rynku ( Usługi HR ) - Poznań Centrum

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Agencja Pośrednictwa Pracy FallWork Sp. z o.o. figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 6231. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

Specjalista ds. rozwoju rynku (usługi HR)

Miasto: Poznań

Numer ref.: SPEC/HR/167

Opis stanowiska pracy:

sprzedaż usług rekrutacyjnych HR
aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów dla agencji pracy tymczasowej
rozpoznawanie potrzeb Klientów i proponowanie rozwiązań rekrutacyjnych
przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych
negocjacje warunków współpracy oraz podtrzymywanie relacji z klientami
współpraca z wewnętrznymi działami organizacji
odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych

Oferujemy:

odpowiedzialne, samodzielne stanowisko
umowę o pracę na pełen etat
Karta Sportowa Benefit, prywatne ubezpieczenie i opieka medyczna
duże możliwości rozwoju zawodowego
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
doskonałą atmosferę pracy
podstawowe narzędzia do pracy takie jak:

samochód
komputer
telefon
materiały reklamowe

Wymagania:

Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w Agencji Pracy Tymczasowej lub Doradztwa Personalnego
umiejętność identyfikowania potrzeb klienta i budowania dobrych relacji
komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
silna motywacja w osiąganiu postawionych celów, samodzielność i inicjatywa
minimum wykształcenie średnie
posiadanie prawa jazdy kat. B. z doświadczeniem prowadzenia pojazdu
mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług rekrutacyjnych dla agencji pracy oraz znajomość branży i rynku HR