Specjalista ds. Rozwoju Aplikacji

Impel Business Solutions Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• administrowanie i rozwijanie istniejących już aplikacji biznesowych oraz IT

• monitorowanie i utrzymanie bezpieczeństwa aplikacji dla zapewnienia ciągłości działania procesów operacyjnych

• zarządzanie bazami danych wspomagającymi organizację pracy zespołów operacyjnych

• wsparcie techniczne użytkowników w codziennej eksploatacji aplikacji

• diagnozowanie i rozwiązywanie wyzwań dotyczących nadzorowanych aplikacji

• wyciąganie i raportowanie danych z aplikacji

• nadawanie uprawnień użytkownikom końcowym do aplikacji

• utrzymywanie dokumentacji (procedur, instrukcji)

• współpraca przy wdrażaniu i rozwoju nowych aplikacji

• udział w projektach

Oferujemy:

• pracę nad złożonymi aplikacjami biznesowymi oraz narzędziami IT

• kontakt z najnowszymi technologiami

• możliwość realizowania własnych, innowacyjnych pomysłów

• ciągłe wyzwania i szansę dalszego rozwoju

• benefity (prywatna opieka medyczna, karty Miltisport, dofinansowanie do posiłków itd.)

• wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy: możliwość dofinansowania do studiów, szkolenia, dostęp do firmowej biblioteki

• przyjazną atmosferę

Wymagania

• wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów – informatyka)

• zaawansowana znajomość programów MS Access, MS Excel

• praktyczna znajomość VBA

• znajomość języka SQL

• dobra organizacja pracy i terminowość

• zaangażowanie w powierzone projekty, twórcze, nieszablonowe podejście do problemów

• zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy

• wysokie zdolności analityczne i pasja rozwiązywania skomplikowanych problemów

• umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnej realizacji powierzonych zadań

• doświadczenie w pracy o charakterze projektowym będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP