Specjalista ds. rozwiązań SAP

Dekra Praca Sp. z o.o.

30-466 Kraków, zagranica

Opis stanowiska pracy

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Zadania:

• Odpowiedzialność za procesy oparte na 1 z systemów SAP (SAP HCM lub SAP-PMR i/lub SAP-CAR lub SAP ERP lub SAP S/4 lub SAP Fiori lub SAP R/3 lub SAP FI/CO lub SAP S/4 FINANCE)

• Doradztwo i wsparcie dla użytkowników w zakresie obsługi aplikacji i procesów

• Odpowiedzialność za działalność operacyjną, taką jak obsługa awarii i problemów oraz koordynację ponownych uwag o zmiany

• Planowanie i koordynacja wydań aplikacji

• Tworzenie i zarządzanie niezbędną dokumentacją, a w razie potrzeby również materiałami szkoleniowymi

• Formułowanie, koncepcja i implementacja funkcjonalności i historii użytkowników według elastycznej metodyki

• Odpowiedzialność za opracowywanie rozwiązań i inicjatyw digitalizacyjnych.

• Opracowanie, ocena i wybór innowacyjnych pomysłów i wyróżnień technicznych w celu ulepszenia opracowywanych rozwiązań.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe

• Znajomość obsługi systemu SAP: SAP HCM lub SAP-PMR i/lub SAP-CAR lub SAP ERP lub SAP S/4 lub SAP Fiori lub SAP R/3 lub SAP FI/CO lub SAP S/4 FINANCE

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1/C2)

• Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

• Wysoka orientacja na klienta i dobre umiejętności komunikacyjne

• Umiejętność pracy zespołowej, świadomość jakości i orientacja na klienta

• Praktyczne doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą systemu SAP (SAP HCM lub SAP-PMR i/lub SAP-CAR lub SAP ERP lub SAP S/4 lub SAP Fiori lub SAP R/3 lub SAP FI/CO lub SAP S/4 FINANCE)

Oferujemy:

• Kreatywność, różnorodność działania

• Otwarta i aktywna kultura błędów

• Profesjonalna i koleżeńska praca w dynamicznym i rozwijającym się zespole

• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

• Pracę w jednej z największych szwajcarskich firm

• Możliwość pracy zdalnej

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
28 000PLN - 64 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca IT - ERP