SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ

ZDI sp. z o.o.

Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/2330

Obowiązki:

Uczestnictwo w naradach roboczych na budowie i sporządzanie protokołów,
pomoc przy prowadzeniu dokumentacji budowy,
wykonywanie finansowych rozliczeń kontraktów na roboty budowlane zgodnie z zasadami prowadzenia rozliczeń oraz stosowanymi regulacjami,
sporządzanie sprawozdań, analiz, notatek i informacji dotyczących realizowanych zadań, opracowanie świadectw dotyczących ilości i wartości wykonanych robót,
opracowanie raportów miesięcznych , kwartalnych, rocznych i końcowych budów,
sporządzanie dokumentacji fotograficznej kontraktów,
przygotowanie dokumentów akceptacji materiałów dla Inżyniera Kontraktu,
przygotowanie protokołu odbioru końcowego robót,
wypełnianie zobowiązań dotyczących sprawozdawczości, wynikających z umów pomiędzy Pracodawcą a Zamawiającym,
terminowe wykonywanie powierzonych obowiązków oraz ich wykonywanie w taki sposób aby zapewnić koordynację pracy pozostałych członków personelu,
wykonywanie swoich obowiązków sumiennie i odpowiedzialnie w sposób odpowiadający standardowi staranności, wymaganej od osoby zajmującej się obsługą inwestycji i nie podejmowaniu działań na niekorzyść Pracodawcy.
Prowadzenie bieżącej korespondencji, opracowywanie raportów, analiz na polecenie Inżyniera Kontraktu, opracowywanie korespondencji na polecenie Inżyniera Kontraktu,
wyjazdy na budowę, współpraca z Inspektorami Nadzoru i innymi pracownikami biur,
wykonywanie innych poleceń przełożonego.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B
  • umiejętności analityczne
  • osoba kreatywna
  • znajomość Microsoft Office

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość obowiązujących przepisów prawa oraz aktualna wiedza techniczna w zakresie budownictwa, zorientowanie na cel

Miejsce pracy: Jana Kiepury 6, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy