Specjalista ds. Rozliczeń w Wydawnictwie

DM Sorus Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy skrupulatnej i odpowiedzialnej osoby, która za punkt honoru stawia sobie, aby wszystkie cyferki jej się zgadzały oraz odpowiednie słupki rosły. Zapraszamy Cię do naszego niedużego zespołu wydawnictwa, gdzie w kameralnej atmosferze zanurzysz się w świat rozliczeń sprzedaży usług wydawniczych i książek.

Zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów kosztowych do programu księgowego
  • przygotowywanie przelewów do banku
  • śledzenie i odnotowywanie wpłat
  • monitorowanie i ściąganie płatności
  • przygotowywanie dokumentacji księgowej do biura rachunkowego
  • kontakt z biurem rachunkowym
  • rozliczenia z autorami książek
  • podział środków finansowych na budżety
  • rozliczanie pracowników (umowy, rachunki)
  • przygotowywanie umów z podwykonawcami, kontrahentami
  • rozliczanie delegacji
  • rozliczanie sprzedaży hurtowej

Sposób pracy

W biurze w Poznaniu (Wilda). Pół etatu, elastycznie do uzgodnienia dni i godziny (poniedziałek-piątek między godz. 8-18). Sporadycznie może być zdalnie. Na początek umowa zlecenia lub umowa na okres próbny. Docelowo umowa o pracę.

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu księgowości uproszczonej lub pełnej (może być we własnej firmie)
  • znajomość narzędzi Google Drive i korzystanie z poczty Gmail
  • no i oczywiście musisz lubić czytać książki :)

Mile widziane również:

  • umiejętność zarządzania finansami w spółce z o.o.
  • doświadczenie w branży e-commerce lub wydawniczej

W pracy u nas nie będziesz się nudzić. Stale coś nowego się dzieje, nowi autorzy, nowe książki, nowi klienci, nowe narzędzia pracy... Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do pracy online i do prowadzenia rozliczeń. Będziesz sprawnie pracować w tzw. "chmurze". Dzięki temu możesz część pracy wykonywać również z domu.

Przyłącz się do naszego dynamicznego zespołu wydawnictwa, które prowadzi już drugie pokolenie właścicieli.

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku wydawniczym już od 1991 r. Początkowo zajmowaliśmy s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse