Specjalista ds. rozliczania funduszy

Fundacja INVELO

Wrocław, 53-015, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

·       Rozliczanie i/lub zarządzanie projektami (sporządzanie wniosków o płatność, kontrola projektów)

·       Stały kontakt z Klientem - w zakresie realizacji umowy o dofinasowanie

·       Analiza i ocena projektów Klientów pod kątem możliwości dofinansowania w ramach funduszy zewnętrznych

Wymagania

·       Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, ekonomia, rachunkowość) – WARUNEK KONIECZNY

·       Doświadczenie w zakresie zarządzania/rozliczania projektami współfinansowanymi z funduszy zewnętrznych  - WARUNEK KONIECZNY

·       Umiejętność pracy w zespole, zdolności analityczne

·       Umiejętność zarządzania czasem

·       Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office, w tym szczególnie arkusz kalkulacyjny

Mile widziane

·       Doświadczenie w kontakcie z klientami

·       Doświadczenie w pracy w księgowości/ dziale finansowym

·       Doświadczenie w opracowaniu Wniosków o Dofinansowanie, w tym m.in. Studiów Wykonalności dla projektów  współfinansowanych z funduszy zewnętrznych

Prezentacja firmy

Fundacja INVELO to podmiot działający na rzecz rozwoju współpracy kultur... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting