SPECJALISTA DS. RELACJI Z KLIENTAMI

Kielce, świętokrzyskie

Solaris Oze

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kielce

Potrzebujemy Ciebie jeśli:

  • jesteś kreatywny/a i dobrze zorganizowany/a,
  • lubisz pracować w zespole i rozmawiać z ludźmi,
  • poszukujesz pracy na pełen etat,
  • skutecznie działasz pod presją czasu,
  • znasz pakiet MS Office,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • nie lubisz stać w miejscu i chcesz się ciągle rozwijać.

Wymagania

Twój zakres obowiązków:

  • koordynowanie i realizacja wszystkich zadań związanych ze sprawnym funkcjonowaniem Działu Wsparcia Sprzedaży,
  • prowadzenie kalendarza i umawianiem spotkań dla Doradców Sprzedaży,
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • współpraca z Doradcami i Managerami Sprzedaży,
  • wspólna realizacja ambitnych celów.

Prezentacja firmy

solarisoze.pl

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta