specjalista ds. rekrutacji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Cześć, jesteśmy Randstad. Nasza praca skupia się wokół ludzi, dlatego tak ważni są dla nas pracownicy i tak ważny będziesz dla nas Ty. Tworzymy miejsce pracy, w którym liczy się przyjaźń, współpraca, wzajemne zaufanie i troska.

 Dołącz do nas i zostań częścią poznańskiego zespołu rekrutacji specjalistycznych. Z powodzeniem pomagamy międzynarodowym klientom budować startupy, rozbudowywać struktury i tworzyć nowe miejsca pracy. Brzmi ciekawie? Poznajmy się!

Poznań
  • zapewniamy Ci stabilność i poczucie bezpieczeństwa, pierwszą umowę o pracę dostaniesz od razu na okres 1 roku
  • gwarantujemy elastyczny czas pracy, który oznacza, że 3 dni pracujesz w domu lub innym dogodnym dla Ciebie miejscu, a pozostałe dwa z naszego biura
  • merytorycznie i z uśmiechem wdrożymy Cię w nowe stanowisko. zapiszemy Cię na szkolenia onboardingowe, a Twoje wdrożenie ułatwi Buddy, który przez 3 pierwsze miesiące odpowie na każde Twoje pytanie.
  • zaplanujemy Twoją ścieżkę rozwoju, na przestrzeni ostatniego roku awansowaliśmy ponad 70 % naszych rekruterów
  • jeśli będziesz chciał pomożemy Ci wyspecjalizować się w rekrutacjach profesjonalnych w ramach jednej z naszych specjalizacji
  • poza pracą operacyjną u nas znajdziesz czas na wewnętrzne webinary z zakresu less stress czy zdrowego stylu życia, jak i zdążysz zespołowo spalić kalorie w ramach sportowych rywalizacji, by pomóc potrzebującym
  • zapewnimy Ci dostęp do profesjonalnych szkoleń, podczas których wzmocnisz autoprezentację, zapoznasz się z technikami udzielania feedbacku, czy poznasz metodologię wywiadu kompetencyjnego
  • damy Ci możliwość sprawdzenia się i pełnienia nowych ról, takich jak trener, coach kariery, poza samorozwojem otrzymasz dodatkowy bonus finansowy

Zaczynasz zawsze od szkolenia i wdrożenia w nowe obowiązki, dopiero kolejno:

  • realizujesz projekty rekrutacyjne w obszarze rekrutacji specjalistycznych (wspólnie ustalimy, która z możliwych specjalizacji będzie dla Ciebie odpowiednia)
  • prowadzisz poszukiwania najlepszych kandydatów z rynku min. za pomocą wewnętrznej bazy danych, kampanii ogłoszeniowych, zaawansowanych wyszukiwarek rekruterskich, a to tylko kilka z wielu źródeł, z których korzystamy!
  • dbasz o pozytywne doświadczenia osób w procesie rekrutacyjnym. U nas to nie jest puste hasło, a codzienne podnoszenie poziomu satysfakcji naszych kandydatów
  • masz możliwość udziału i prowadzenia projektów np. z obszaru usprawniania procesów
  • chcielibyśmy, abyś mógł pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w obszarze rekrutacji specjalistycznych, a im więcej tego doświadczenia tym lepiej - jesteśmy otwarci zarówno na doświadczenia zdobyte w wewnętrznych działach HR, jak i agencjach rekrutacyjnych
  • u nas z pewnością wykorzystasz język angielski, dlatego poszukujemy osób, które swobodnie się w tym języku komunikują
  • zależy nam na Twojej otwartości do nauki i zdobywania nowych doświadczeń

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47