Specjalista ds. rekrutacji

Work Service S.A.

Poznań, wielkopolskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:

• Przygotowywanie i publikowane ogłoszeń rekrutacyjnych
• Określenie źródeł i metod pozyskania kandydatów
• Współpraca z instytucjami rynku pracy oraz udział w targach pracy
• Ocena kosztów rekrutacji
• Przygotowanie informacji niezbędnych do zlecenia opracowania rekrutacyjnych materiałów marketingowych
• Przeprowadzenie wstępnej selekcji aplikacji kandydatów
• Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych i wywiadów telefonicznych
• Weryfikacja dodatkowych kryteriów w uzgodnieniu z zamawiającym: znajomości języków obcych, testów manualnych własnych lub otrzymanych przez klienta
• Wsparcie merytoryczne Opiekunów Klienta w zakresie prowadzonych przez nich rekrutacji
• Analiza lokalnego rynku i możliwości rekrutacyjnych w odniesieniu do zamówień
• Wsparcie procesu zatrudnienia
• Przygotowywanie raportów na potrzeby Klientów i wewnętrznych potrzeb spółki
• Świadczenie usług na rzecz klienta z należytą starannością i terminowością

Wymagania:

• Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
• Dyspozycyjności
• Dobrej organizacji pracy, systematyczności
• Umiejętności pracy w zespole
• Chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań
• Mile widziane doświadczenie w znajomości trendów i narzędzi (social media, inne) oraz ich aktywne wykorzystywanie
• Znajomość języka angielskiego mile widziana
• Prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych – warunek konieczny

Oferujemy:

• Możliwość samodzielnego podejmowania decyzji i tworzenia strategii rekrutacyjnych
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności + premia za osiągane wyniki
• Możliwość rozwoju w strukturach Grupy Kapitałowej
• Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu
• Swobodną kulturę organizacyjną
• Niezbędne narzędzia pracy do wykonywania obowiązków służbowych
• Dostęp do szerokiej gamy dodatków pozapłacowych
• Miejsce pracy: Poznań

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.