Specjalista ds. rekrutacji

time2work sp. z o.o

Opole, opolskie

Od: time2work sp. z o.o

Miejsce pracy: Opole

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Opis stanowiska pracy:
1. Realizacja projektów rekrutacyjnych na Holandię (nie zajmujesz się sprzedażą naszych usług a wyłącznie rekrutacją na stanowiska stałe):
- rekrutacja i selekcja kandydatów (zamieszczanie ogłoszeń o pracę, analiza CV, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, selekcja, tworzenie raportów rekrutacyjnych i prezentacja kandydatów Zleceniodawcy)
- obsługa systemu rekrutacyjnego Logistic T2W
- wyszukiwanie nowych kanałów dotarcia do kandydatów
- tworzenie standardów obsługi procesów rekrutacyjnych
- reprezentowanie firmy na targach, wydarzeniach zewnętrznych
2. Współpraca z naszym biurem w Holandii Start2Work B.V.
3. Obsługa interesantów w biurze
4. Raportowanie wyników przełożonemu

Wymagania:
- min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku rekrutera do pracy w Holandii lub Niemiec (będzie dodatkowym atutem)
- wiedza z zakresu rekrutacji i selekcji
- skuteczne wyszukiwanie i docieranie do różnych kandydatów
- biegła znajomość języka angielskiego
- świetnie rozwinięte zdolności interpersonalne
- bardzo dobra organizacja czasu pracy
- dokładność i skrupulatność
- praktyczna znajomość pakietu MS Office
- wysoka motywacja do pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.