Specjalista ds. rekrutacji

Gi Group Poland S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Olsztyn
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jeżeli lubisz:
- pracę w doświadczonym zespole, zawsze chętnym do pomocy
- pracę pełną wyzwań,
- niestandardowe, nieszablonowe działania,
- pracę z ludźmi i dla ludzi 😊
- brak rutyny w pracy

CZEGO OCZEKUJEMY?

Jeżeli jesteś osobą:
- z głową pełną ciekawych pomysłów,
- otwartą na ludzi,
- wielozadaniową,
- nielubiącą nudy i monotonii
- dla której presja czasu nie istnieje

CO OFERUJEMY?

Jeżeli zależy Ci na:
- stabilizacji w zatrudnieniu,
- opiece medycznej i ubezpieczeniu na życie,
- dostępnośni do super benefitów
- pracy z ludźmi,
- braku nudy w miejscu pracy,

To oferta skierowana do Ciebie i powinieneś zaaplikować na Nasze ogłoszenie 😊

Administratorem Danych Osobowych jest Gi Group Poland S.A., z siedzibą w Warszawie, ul. Sienna 75, 00-833 Warszawa, adres do korespondencji: ul. Gwiaździsta 66, 53- 413 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod@gigroup.com lub poprzez adres do korespondencji: ul. Gwiaździsta 66, 53- 413 Wrocław. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 221 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. 'Rozporządzenie RODO' w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonych rekrutacji - nie dłużej niż 30 miesięcy od ostatniej aktywności użytkownika albo do momentu odwołania wyrażonej zgody. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją oraz decydujące o zatrudnieniu, dział kadr i płac oraz osoby odpowiadające za nadzór IT, nadzór nad poprawnością działań rekrutacyjnych w tym prawnicy. Przysługujące prawa: masz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia wyrażonej zgody, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.