Specjalista ds. rekrutacji

Get Job Sp. z.o.o.

Kalisz, wielkopolskie

Od: Get Job Sp. z.o.o.
Miejsce pracy: Kalisz

Get Job Sp. z o.o. to renomowana agencja pracy tymczasowej świadcząca usługi w za- kresie zapewnienia kadry pracowniczej dla klientów na terenie Europy Zachodniej. Jesteśmy licencjonowanym oraz certyfikowanym biurem pracy, posiadającym odziały w Polsce, Holandii oraz na Ukrainie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Podstawowe zadania realizowane na oferowanym stanowisku pracy:

• prowadzenie procesów rekrutacyjnych w ramach rekrutacji stałych

• mile widziana znajomość prowadzenia rekrutacji metodami direct search

• przeprowadzanie spotkań i wywiadów telefonicznych z kandydatami

• weryfikacja i zarządzanie systemem rekrutacyjnym – publikację ogłoszeń, sprawdzanie wpływu aplikacji, komunikacja z kandydatami

• raportowanie i analiza efektywności procesu rekrutacji do Managera Działu

Od kandydatów oczekujemy :

• minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

• znajomości języka angielskiego - dodatkowy atut

• samodzielności, odpowiedzialności i inicjatywy w działaniu,

• zaangażowania i pozytywnego nastawienia do realizowanych zadań

• dobrej organizacji pracy oraz zarządzania czasem

• znajomości procesów i procedur rekrutacyjnych

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

atrakcyjny system wynagradzania składający się z podstawy oraz systemu premiowego.

• duże możliwości rozwoju

• pracę w młodym zespole, w prężnie rozwijającej się firmie.

• bardzo dobrą atmosferę w pracy

• niezbędne narzędzia pracy

Aplikuj teraz z dopiskiem "Specjalista ds. rekrutacji"!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.