Specjalista ds. rekrutacji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o bonus miesięczny
  • Dostęp do platform szkoleniowych
  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Praca w nowo powstałym biurze w dogodnej lokalizacji (Gdańsk, blisko SKM)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta MultiSport

Wymagania:

  • Min. 3-miesięczne doświadczenie w obszarze rekrutacji
  • Wysoki poziom kompetencji komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie C1 (zarówno w mowie jak i w piśmie)
  • Znajomość dodatkowego języka na poziomie C1 będzie dużym atutem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętności organizacyjne, zrządzania czasem, wielozadaniowość i zorientowanie na cel

Zadania:

  • Aktywne wyszukiwanie kandydatów metodą Direct Search
  • Selekcja cv, prowadzenie rozmów telefonicznych i spotkań z kandydatami
  • Planowanie, wdrażanie i monitorowanie wewnętrznych i zewnętrznych procesów rekrutacyjnych
  • Zarządzanie bazą kandydatów
  • Tworzenie profili kandydatów i ogłoszeń o pracę
  • Ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials