SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Fais Sp. z o.o.

53-602 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w realizacji kontraktów w branży metalurgicznej na terenie Belgii, Holandii oraz Niemiec. Wykonujemy usługi rekrutacji pracowników z zakresu spawalnictwa w metodach: 111, 131, 135, 136, 141 oraz innych zawodach, związanych z sektorem metalowym i budowlanym. Realizujemy wiele kontraktów na terenie Europy. Podstawową część naszych zleceń stanowi budowa konstrukcji stalowych (zarówno ciężkich jak i lekkich), spawanie, naprawa zbiorników i kontenerów ze stali nierdzewnej oraz prace montażowe.
Posiadamy stabilną pozycję na rynku pracy, a nasze wieloletnie doświadczenie, ugruntowana ranga i zaangażowanie pozwala na oferowanie konkurencyjnych stanowisk oraz stałego zatrudnienia. Doradzamy i wspieramy na każdym etapie współpracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:
• Specjalisty ds. rekrutacji

Podstawowe zadania:
• Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z branży metalurgicznej oraz pokrewnych,
• Stały kontakt z kandydatami i pracownikami oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji partnerskich
• Przygotowywanie opisów stanowisk oraz redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
• Przeprowadzanie wstępnej weryfikacji i selekcji kandydatów
• Tworzenie profili osobowych po polsku i angielsku,
• Obsługa administracyjna procesu rekrutacyjnego (wprowadzanie danych do systemu, umawianie spotkań rekrutacyjnych z kandydatami oraz rekrutacja zdalna)
• Koordynowanie kwestii formalnych związanych z procesem zawarcia umowy oraz jej realizacji
• Koordynowanie procesu uzupełniania dokumentacji pracowniczej przed podjęciem zatrudnienia przez kandydatów
• Aktywna współpraca z innymi działami firmy
• Dbanie o płynny obieg dokumentów i informacji,
• Monitorowanie przebiegu współpracy oraz dbanie o dobre relacje z partnerami zagranicznymi
• Organizacja oraz koordynowanie transportu pracowniczego, w tym aktywna współpraca z dostawcami usług transportowych

Oferujemy:
• Konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
• Dodatkowy atrakcyjny system premiowania zależny od osiąganych wyników,
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Prywatną opiekę medyczną
• Aktywne wsparcie na każdym etapie realizacji projektów
• Szereg szkoleń wewnętrznych podczas procesu wdrożenia
• Ciekawą, pracę na samodzielnym stanowisku
• Swobodę w działaniu adekwatną do doświadczenia i umiejętności
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
• Zdobywanie cennego doświadczenia w rekrutacji na branżowe stanowiska specjalistyczne
• Biuro zlokalizowane w samym centrum Wrocławia
• Niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

Nasze wymagania:
• Min. 1-2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska techniczne,
• Wykształcenie średnie bądź wyższe
• Rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, kreatywność, asertywność
• Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność
• Zaangażowanie oraz dobra organizacja czasu pracy
• Umiejętność pracy w zespole
• Znajomość obsługi komputera oraz podstawowych programów (w szczególności pakiet Office z naciskiem na Excel)
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego
• Znajomość branży metalurgicznej będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w branży metalurgicznej realizując kontrakty na teren... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja