Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych

Agencja Zatrudnienia KS Service

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin
OCZEKIWANIA:
  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji zagranicznych podparte wynikami
  • samodzielność w realizacji projektów rekrutacyjnych
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
  • elastyczność i kreatywność w działaniu

OFERUJEMY:
  • elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
  • negocjowalną stawkę wynagrodzenia
  • system premiowy po okresie próbnym
  • długoterminową współpracę
  • stały dostęp do ekspresu do kawy :)

OBOWIĄZKI:

Realizacja projektów rekrutacyjnych dla belgijskich kontrahentów, w tym:
  • publikacja ofert pracy
  • selekcja nadesłanych aplikacji
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • tworzenie i wysyłanie rekomendacji do Klientów
  • wprowadzanie danych pracownika do systemu kadrowego

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Telefon służbowy
  • System premiowy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.