Specjalista ds. Rekrutacji z językiem niemieckim

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Grupa ATERIMA

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • Prowadzenie rozmów z osobami zainteresowanymi pracą Opiekuna osoby starszej w Niemczech,
  • Sprawdzanie znajomości j. niemieckiego u kandydatów,
  • Dobór ofert pracy i negocjacja warunków,
  • Współpraca z działem obsługi klienta przy obsłudze nowych zapytań ofertowych,
  • Wsparcie dla działu rekrutacji w zakresie j. niemieckiego oraz negocjacji,
  • Udział w projektach mających na celu pozyskanie kandydatów.

  • Znasz dobrze język niemiecki (poziom co najmniej B2),
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu rozmów sprzedażowych lub rekrutacyjnych,
  • Potrafisz elastycznie reagować na potrzeby rozmówcy,
  • Dostrzegasz różne możliwości i potrafisz je dobrze wykorzystać,
  • Jesteś osobą, która lubi działać efektywnie i zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie,
  • Potrafisz pracować w organizacji, która pozwala na samodzielność działania i docenia zaangażowanie.

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • Pracę, która naprawdę ma sens
  • Atrakcyjne warunki: wynagrodzenie, które cyklicznie rośnie wraz z twoimi kompetencjami
  • Codzienną pracę z językiem niemieckim
  • Kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy i rozwijające kompetencje
  • Zgrany zespół, który wspólnie działa na rzecz realizacji celów
  • Przełożonego, który zawsze znajdzie dla ciebie czas i będzie dbał o twój rozwój w firmie
  • Pracę w firmie, gdzie pracownik naprawdę jest ważny i ma wpływ na swoją pracę
  • Coroczny zjazd firmowy na łonie natury
  • Inne benefity (opieka medyczna, karta Multisport)

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja