Specjalista ds rekrutacji , mile widziany język NIEMIECKI komunikatywny

Schwester Pflege Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli dobrze lub komunikatywnie znasz język niemiecki ta oferta skierowana jest do Ciebie! Poszukujemy Kandydatki i/lub Kandydata do naszego zespołu rekrutacji opiekunek i opiekunów gotowych do wyjazdu do pracy na teren Niemiec. Nasza firma posiada stabilną pozycję rynkową i szybko się rozwija.

Wymagania

▪ doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane w branży opiekuńczej
▪ znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywny, bądź dobrym
▪ umiejętność pracy zespołowej, również samodzielnej
▪ dobra organizacja pracy własnej, również pod presją czasu
▪ bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
▪ miłe usposobienie

Prezentacja firmy

Schwester Pflege

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 250PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Opieka nad osobami starszymi