Specjalista ds. rekrutacji i sprzedaży (Konsultant 360)

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

90-350 ŁÓDŹ, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

ZADANIA:

  • Aktywne działania sprzedażowe w celu pozyskiwania nowych klientów i kontrahentów (kontakt telefoniczny, prezentacja oferty, umawianie spotkań)
  • Sprzedaż usług rekrutacyjnych oraz doradczych
  • Budowanie pozytywnych i trwałych relacji z potencjalnymi oraz aktualnymi klientami
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Stała współpraca oraz wsparcie zespołu w obszarze realizacji usług
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju firmy

FIRMA OFERUJE:

  •  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •  Premie kwartalne
  •  Kartę Multisport
  •  Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop
  •  Szkolenia z zakresu sprzedaży, rekrutacji oraz wsparcie doświadczonych osób z zespołu
  •  Samodzielne stanowisko
  •  Miłą, rodzinną atmosferę
  •  Nadmiar ciastek :)

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta - preferowane w sprzedaży usług
  • Mile widziane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji stałych
  • Motywacja do rozwoju na stanowisku związanym z aktywną sprzedażą
  • Znajomość podstawowych technik sprzedaży
  • Umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych z klientami
  • Zainteresowanie branżą HR
  • Samodzielność
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.