Specjalista ds. rekrutacji i headhuntingu

Enpire

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma ENPIRE, jedno z niewielu polskich przedsiębiorstw zaklasyfikowanych do prestiżowego rankingu Financial Times FT1000 – najszybciej rozwijających się firm w Europie, poszukuje doświadczonych osób na stanowisko Specjalisty ds. rekrutacji i headhuntingu.

Jeśli chcesz osiągnąć sukces zawodowy w firmie o wysokiej pozycji na rynku – zapraszamy do naszego zespołu!

Dołącz do najlepszych specjalistów w branży.

  • pracowałeś/aś na podobnym stanowisku w agencji zatrudnienia lub firmie outsourcingowej,
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i realizacji usług HR,
  • potrafisz prowadzić pogłębione wywiady z kandydatami,
  • cechuje cię samodzielność i nastawienie na przełamywanie barier oraz osiąganie najlepszych wyników,
  • posługujesz się swobodnie językiem angielskim,
  • chcesz być odpowiedzialny/a za realizację projektów od początku do końca,
  • masz doświadczenie w poszukiwaniu kandydatów metodami bezpośrednimi - direct/executive search, headhunting, networking,
  • posiadasz wykształcenie wyższe (mile widziane: psychologia, socjologia, zzl, zarządzanie).

Wymagania

  • kontakt i identyfikacja potrzeb klientów z zakresu profesjonalnego doradztwa oraz eksperckie wsparcie w zakresie rekrutacji,
  • wsparcie klientów w pozyskiwaniu oraz zatrudnianiu oczekiwanych pracowników,
  • realizacja wielokanałowej strategii przyciągania i pozyskiwania kandydatów w tym direct i executive search, social media, headhunting,
  • prowadzenie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami,
  • kompleksowa realizacja i koordynacja procesów rekrutacji i selekcji dla wszystkich oddziałów firmy,
  • stały kontakt z managerami i kandydatami na każdym z etapów procesu rekrutacji i zatrudnienia,
  • udział w akcjach employer brandingowych wśród pracodawców oraz pracowników.

Będziesz pracował dla firmy, gdzie tworzymy świetną atmosferę i partnerską kulturę pracy. Jesteśmy zgranym zespołem. Gwarantujemy, że będziesz mógł brać aktywny udział w rozwoju firmy, dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności. Jesteśmy otwarci na twoje pomysły. Zależy nam, abyś osiągał sukcesy razem z nami.

Jeśli uważasz, że jesteś brakującą częścią naszej drużyny, prześlij nam Twoje CV!

Prezentacja firmy

ENPIRE jest najszybciej rozwijającą się firmą w Europie, zajmując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja / Sekretariat