Specjalista ds. Rekrutacji i Doradztwa Personalnego

Universal-Job AG

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiazkow w zakresie rekrutacji bedzie nalezalo:
- wyszukiwanie kandydatow i kandydatek do pracy w Szwacjarii na stanowisko opiekuna
osob starszych oraz inne stanowiska w zawodach medycznych i technicznych
- samodzielne prowadzenie procesu rekrutacyjnego, w tym redagowanie i zamieszczanie
ogloszen, preselekcja i selekcja aplikacji, prowadzenie rozmow rekrutacyjnych
- monitorowanie lokalnego rynku rekrutacyjnego, tworzenie kampanii rekrutacyjnych
- prowadzenie biezacej administracji bazy aplikacji oraz dokumentacji przebiegu procesu
rekrutacji
Dodatkowo jako Doradca Personalny bedziesz odpowiedzialny za:
- doradztwo personalne osob tymczasowo zatrudnionych w Szwajcarii
- koordynacje terminow pracy w systemie rotacyjnym
- aktualizacje, systematyke i transparencje danych

Wymagania

- minimum rok doswiadczenia na analogicznym stanowisku

- inicjatywa w dzialaniu i samodzielnosc

- umiejetnosci interpersonalne i analityczne

- znajomosc jezyka niemieckiego

Mile widziane CV w jezyku niemieckim.

Prezentacja firmy

Universal-Job AG jest od 35 lat jedna z wiodacych firm Szwajcarskich na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca HR / Kadry / Rekrutacja