Specjalista ds. reklamy internetowej

AP-Serwis-Media

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

UMOWA O DZIEŁO

Agencja Reklamowa AP-SERWIS-MEDIA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kwidzyńskiej poszukuje specjalisty ds. reklamy internetowej z naciskiem na marketing Social Media.

Jeżeli czujesz, że jesteś osobą kreatywną, dobrze zorganizowaną a w dodatku wiesz jak dotrzeć do tysięcy odbiorców w internecie to koniecznie zgłoś się do nas.

Do Twoich zadań należeć będzie m.in. :

  • Kompleksowa obsługa profili social media w internecie na portalach Facebook, Google+, Twitter itp.
  • Tworzenie unikalnych, ciekawych treści marketingowych. Redagowanie treści copywriterskich (blogowych, www).
  • Przygotowywanie indywidualnych strategii marketingowych social media
  • Przeprowadzanie kampanii opiniotwórczych w internecie
  • Przygotowywanie i wdrażanie indywidualnych kampanii sponsorowanych oraz wiele pozostałych indywidualnych projektów, dzięki którym praca stanie się jeszcze przyjemniejsza.
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia prostych kreacji graficznych

.JEDNYM ZDANIEM: KOMPLEKSOWA OBSŁUGA SOCIAL MEDIA W INTERNECIE.

Chcemy nawiązać współpracę z osobą, która ma swoje zdanie , wszechstronną wiedzę marketingową oraz indywidualne podejście do przygotowanego harmonogramu prac.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Kreatywność/pomysłowość ,bo to podstawa tego biznesu
  • Dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobrej znajomość języka polskiego (ortografia i interpunkcja)
  • Lekkie pióro w ręce to również niewątpliwy atut
  • Wiedzy w zakresu marketingu internetowego, reklamy social media
  • DYSPOZYCYJNOŚĆ – ok. 4 dni tygodniowo (36 godzin tygodniowo), praca na podstawie tygodniowego harmonogramu.

A co my zapewniamy?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło na jasnych i klarownych zasadach.
  • Wynagrodzenie: w pierwszych dwóch miesiącach - 1500,00 zł a w kolejnych 1700,00 zł
  • Możliwość wdrażania wielu ciekawych, indywidualnych projektów marketingowych, które pozwolą zdobywać nowe doświadczenia.
  • Bardzo fajnego szefa :)

*Osoba, która rozpocznie z nami współpracę przejdzie 2-dniowe bezpłatne szkolenie, które pozwoli przygotować się do wykonywania określonych zadań.

Prezentacja firmy

Jesteśmy kreatywnym, aktywnym i ambitnym zespołem dla którego pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Internet / e-commerce, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja