Mikomax Sp. z o.o. Sp. k.

Specjalista ds. reklamacji

Od: Mikomax Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Łódź, 93-231

Najważniejsze obowiązki na tym stanowisku:

1. przyjmowanie reklamacji od klientów,
2. bezpośredni kontakt z klientem,
3. obsługa reklamacji i odpowiedzi do klienta,
4. uruchamianie zamówień reklamacyjnych w systemie ERP,
5. śledzenie realizacji zamówień reklamacyjnych i zgłaszanie klientom gotowości odbioru,
6. analizowanie reklamacji i wprowadzanie działań korygujących.

Warto być z nami, bo:

* Mamy zgrany zespół, który wyznaje zasadę jeden za wszystkich wszyscy za jednego,
* Budujemy firmę rodzinną, dla której ważni są ludzi i wartości jakimi się kierują,
* Od ponad 27 lat specjalizujemy się w zakresie dopasowywania przestrzeni biurowych do organizacji,
* Będziesz pracował w biurze marzeń, które posiada wszystkie udogodnienia i nowinki designersko-technologiczne. Sam musisz się przekonać jak dobrze jest mieć w pracy strefę relaksu,
* Oferujemy umowę o pracę i elastyczny system pracy,
* Na co dzień będziesz współpracował z nami w ciekawych i rozwijających projektach zarówno krajowych jak i międzynarodowych,
* Sam będziesz realizował zadania – 100% satysfakcji z osiąganych wyników,
* Twoja pensja będzie satysfakcjonująca i odpowiadająca Twoim kwalifikacjom oraz zaangażowaniu,
* Na śniadanie będziesz dostawać świeże owoce/warzywa i pyszną kawę z profesjonalnego ekspresu.

Wymagania:

1. wykształcenie wyższe – mile widziane w obszarze zarządzania jakością,
2. biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
3. mile widziana znajomość (podstawy) języka niemieckiego,
4. umiejętności analityczne (prowadzenie statystyk),
5. znajomość narzędzi poszukiwania przyczyn (5xdlaczego analiza FMA),
6. systematyczność w pracy – narzędzia do baz danych (Excel),
7. znajomość systemów zarządzania jakością i środowiskiem,
8. prawo jazdy.