Specjalista ds. realizacji sprzedaży

Oleśnica, dolnośląskie

LeasingTeam Professional Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0051131

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

- Dotrzymywanie terminów i nadzorowanie poprawności realizacji zamówień i dostaw do klientów;

- Ścisła współpraca z handlowcami;

- Odpowiedzialność za utrzymywanie partnerskiej współpracy z dostawcami;

- Asertywne dbanie o realizacje zawartych umów z klientami i dostawcami;

- Kontaktowanie się z klientami i dostawcami w celu doprecyzowania, windykowania i ustalania realizacji zamówień;

- Wdrażanie działań prewencyjnych (w celu zmniejszenia reklamacji);

- Automatyzowanie procesów za pomocą sprawdzonych i nowoczesnych narzędzi.

Oczekiwania:

-Płynna znajomość angielskiego w mowie i piśmie;

- Umiejętność pracy pod presją czasu i przejmowania inicjatywy w kryzysowych sytuacjach;

- Myślenie analityczne, kreatywność, sumienność;

- Umiejętność pracy w zespole.

Oferta:

- Praca w środowisku supertalentów;

- Elastyczny czas pracy;

- Możliwość pracy w systemie hybrydowym po okresie szkoleniowym;

- Atrakcyjne zarobki adekwatne do doświadczenia oraz kompetencji;

- Zapewnione narzędzia pracy- służbowy telefon oraz laptop.

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej... klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi