Specjalista ds. raportowania mediów

Wrocław, dolnośląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Kluczowe zadania:
  • Wsparcie w zarządzaniu kampaniami społecznościowymi
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu tworzenia strategii kampanii marketingowych
  • Tworzenie raportów z wykorzystaniem danych z platform społecznościowych

Jeśli:

  • Znasz biegle język angielski (poziom min. C1 )
  • Posiadasz wiedzę merytoryczną z zakresu analizy danych
  • Masz doświadczenie w pracy w korporacji (stażu lub praktyki)
  • Znasz pakiet MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość SQL lub BigQuery będzie dodatkowym atutem
  • Jesteś osobą proaktywną i chcącą się rozwijać

Zagwarantujemy Ci:
  • Początkowo umowę o pracę tymczasową z realną możliwością późniejszego zatrudnienia w strukturach naszego Klienta na podstawie umowy o pracę stałą
  • Kompleksowy pakiet szkoleń, przygotowanie do wykonywania obowiązków dedykowanych na tym stanowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szansa na rozwój w międzynarodowej korporacji i zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • Dodatkowe benefity takie jak karta Multisport, ubezpieczenie grupowe czy prywatna opieka medyczna

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media