Specjalista ds. przygotowania produkcji/ kosztorysant

Wrocław, dolnośląskie

KLIMPAR

Opis stanowiska pracy

Pracownik działu przygotowania produkcji.

W zakresie obowiązków m.in. - przygotowywanie kosztorysów, ofert, kalkulacji; -sporzadzanie zamówień, koordynacja dostaw materiału na budowę, pomoc przy bieżącej obsłudze realizowanych inwestycji - w zakresie instalacji sanitarnych, grzewczych i wentylacji.

Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Firma zajmuje się kompleksową realizacją infrastruktury technicznej budynków.
... Wykonujemy : kotłownie, węzły cieplne, instalacje c.o, wod-kan, wentylację i klimatyzację , sieci zewnętrzne. Szczegółowe informacje na stronie www.klimpar.com.pl  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Przedział wynagrodzenia:
2.000,00 zł - 4.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie