Specjalista ds. przygotowania inwestycji

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Śrem, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Serwis Personalny Sp. z o.o. nr KRAZ 1428 dla swojego klienta – firmy z branży budowlanej poszukuje osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PRZYGOTOWANIA INWESTYCJI

Miejsce pracy: Śrem

Oferujemy:
- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko, wyzwania zawodowe i realną możliwość rozwoju,
- pracę w renomowanej firmie z branży budowlanej o stabilnej pozycji na rynku i dynamicznym rozwoju,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Obowiązki:
- wykonywanie przedmiarów,
- wycena robót, poszukiwanie optymalizacji robót budowlanych dla ofertowanych projektów,
- bieżące ofertowanie na rzecz firmy,
- analiza ofert podwykonawców,
- przygotowanie i przesyłanie ofert dla inwestorów,
- udział w spotkaniach z inwestorami.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo),
- znajomość prawa budowlanego, warunków technicznych, przepisów budowlanych, bhp, itp.,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata),
- umiejętność kosztorysowania, przedmiarowania i wyceny robót budowlanych,
- znajomość programu AutoCad i MS Project
- prawo jazdy kat. B,
- zaangażowanie, samodzielność w działaniu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria