Specjalista ds. Promocji, Trade Marketingu i Administracji Sprzedaży

Paged Pisz Sp. z o.o.

Pisz, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Nr ref: SPM/11/20

Do zadań wybranej osoby będzie należało:

  • Opracowywanie rocznych planów marketingowych oraz administrowanie budżetem marketingowym
  • Tworzenie i monitorowanie operacyjnych planów promocyjnych i komunikacyjnych
  • Planowanie i organizacja kampanii promocyjnych
  • Planowanie i współorganizacja szkoleń produktowych dla odbiorców
  • Zarządzanie treściami na stronie spółki i w mediach społecznościowych
  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych we współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej, działań konkurencji oraz trendów konsumenckich
  • Uczestnictwo i współorganizacja stoisk targowych
  • Wprowadzanie danych w systemie ERP (zamówienia, kontrahenci)
  • Obsługa zamówień, zapytań ofertowych, reklamacji, raportowanie danych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (sprzedaż, marketing, obsługa klienta, komunikacja)
  • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziane inne języki europejskie
  • Znajomość narzędzi marketingowych wykorzystywanych we współpracy z biznesem
  • Pasja w działaniu i entuzjazm na co dzień
  • Łatwość i umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji oraz nastawienie na klienta
  • Samodzielność i odwaga w działaniu
  • Nastawienie na rezultat i proaktywność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań
  • Doskonała komunikacja, umiejętność dopasowania komunikatu do odbiorcy,
  • Wysokie zdolności analityczne i dobra znajomość pakietu MS Office
  • Otwartość na różnorodne zadania (nowatorskie, ale również na codzienną pracę administracyjną)

Z naszej strony zapewnimy:

  • Dynamiczne miejsce pracy, które da Ci szansę na rozwój zawodowy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
  • Ambitne, ciekawe zadania
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Bezpłatną opiekę medyczną na terenie całego kraju
  • Szeroki pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do wczasów, świąt, kolonii dla dzieci, imprezy integracyjne, wycieczki, pływalnia, fitness, hala sportowa,
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

Prosimy o przesłanie CV podając nr referencyjny w temacie e-maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Grupa Paged to holding przemysłowo – inwestycyjny o ponad 85-letniej tra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Internet / e-commerce