Specjalista ds. promocji i rekrutacji w projektach unijnych

Centrum Szkoleniowe Masterlang

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Szkoleniowe Masterlang realizuje m.in. projekty na terenie województwa śląskiego i opolskiego, zakładające pomoc mieszkańcom i pracownikom wyżej wymienionych województw w nabyciu, uzupełnieniu lub podwyższeniu kompetencji z zakresu znajomości języków obcych oraz kompetencji cyfrowych poprzez organizację specjalistycznych szkoleń dopasowanych do ich potrzeb i wymogów rynku pracy.

Jeśli chcesz wziąć udział w przedsięwzięciu wspierającemu lokalną społeczność i jednocześnie nabyć/udoskonalić umiejętności z zakresu rekrutacji, logistyki i organizacji szkoleń, aplikuj!

Jako Rekruter odpowiadać będziesz za prowadzenie samodzielnego procesu rekrutacji uczestników na szkolenia językowe (angielski, niemiecki, francuski) i komputerowe w województwie śląskim i/lub szkolenia językowe (angielski) w województwie opolskim dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w tym:
• prowadzenie działań informacyjnych i promocyjnych dot. projektów
• przyjmowanie i weryfikowanie dokumentacji zgłoszeniowej
• utrzymywanie kontaktu z uczestnikami projektu
• pomoc w organizacji szkoleń.

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub B2B
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od ilości zrekrutowanych osób
• elastyczny czas pracy, miłą atmosferę i dużą samodzielność
• długofalową współpracę z ogólnopolską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku usług szkoleniowo-doradczych.

Wymagania

• doświadczenie w sprzedaży usług lub towarów i/lub doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji do projektów EFS
• umiejętność współpracy, otwartość, elastyczność w działaniach
• samodzielność, komunikatywność i wysoka kultura osobista
• dyspozycyjność i mobilność (mile widziane prawo jazdy kategorii B i samochód).

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą z Krakowa. Od 2007 pozyskaliśmy kil... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi