Specjalista ds. projektowania układów automatyki

Łódź, łódzkie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla międzynarodowej firmy, Lidera z branży elektrotechnicznej, ze względu na rozwój i dalszą ekspansję, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalisty ds. projektowania układów automatyki. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie systemów napędowych i automatyki Siemens.
  • Nadzór nad prowadzonymi projektami.
  • Współpraca z polskimi i zagranicznymi firmami sprzedającymi maszyny produkcyjne na rynku polskim.

Nasz Klient zapewnia:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia roczna (10% wynagrodzenia rocznego).
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, dofinansowanie do posiłków, ZFŚS, system kafeteryjny).
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet szkoleń, dostęp do specjalistycznych narzędzi.
  • Pracę w biurze w Łodzi.

U Kandydatów zwracamy szczególną uwagę na:

  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Biegła znajomość oprogramowania Eplan P8 i systemów CAD.
  • Znajomość techniki napędowej oraz układów automatyki.
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu napędów SINAMICS.
  • Podstawowa znajomość projektowa sterowników SIMATIC serii S7 lub SIMOTION.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Umiejętność współpracy w grupie.
  • Gotowość do podróży służbowych.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji