Specjalista ds. Projektów HR

Paged Pisz Sp. z o.o.

Pisz, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Nr ref: HR/03/20

Do zadań wybranej osoby będzie należało:

  • Realizacja i wspieranie procesów rekrutacyjnych
  • Koordynowanie procesów onboardingowych
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań HR-owych
  • Wzmacnianie kultury organizacyjnej głównie poprzez sprawną, nowoczesną komunikację wewnętrzną
  • Realizowanie polityki szkoleniowej oraz rozwojowej dla pracowników
  • Współpraca z managerami w obszarach wsparcia biznesu w zakresie tematów związanych z zarządzaniem zespołami
  • Przygotowanie raportów, analiz i zestawień dot. wskaźników HR adekwatnie do bieżących potrzeb
  • Współtworzenie z kadrą managerską działań związanych z badaniami opinii pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia lub pokrewne)
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji, szkoleń, programów rozwojowych
  • Znajomość narzędzi HR wykorzystywanych we współpracy z biznesem
  • Pasja w działaniu i entuzjazm na co dzień
  • Łatwość i umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji oraz nastawienie na współpracę
  • Samodzielność i odwaga w działaniu
  • Nastawienie na rezultat i proaktywność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań
  • Doskonała komunikacja, umiejętność dopasowania komunikatu do odbiorcy, dojrzałość w pracy z osobami na różnych poziomach w organizacji
  • Wysokie zdolności analityczne i dobra znajomość narzędzi np. Excel
  • Otwartość na różnorodne zadania (nowatorskie, ale również na codzienną pracę operacyjną),

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia
  • Bezpłatna opieka medyczna, szeroki pakiet socjalny
  • Możliwość rozwój zawodowego

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Grupa Paged to holding przemysłowo – inwestycyjny o ponad 85-letniej tra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca