Specjalista ds. Produktów Skarbu - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, spółki należącej do jednej z największych międzynarodowych grup finansowych, poszukujemy:

Specjalista ds. Produktów SkarbuMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

Specjalista ds. produktów skarbu będzie odpowiedzialny za aktywne zarządzanie ryzykami finansowymi poprzez sporządzanie analiz i raportów oraz monitorowanie pozycji produktów w celu ograniczenia ryzyka walutowego i stóp procentowych. Co więcej będzie miał okazję prowadzić inicjatywy biznesowe oraz projekty (w tym IT) mające na celu ograniczanie ryzyk finansowych (w tym udział w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań analitycznych dot. instrumentów finansowych), jak również brać udział w procesach budżetowych oraz w zamknięciach okresów finansowych.

Wymagania:

Poszukujemy osoby o wysokich kompetencjach analitycznych z dobrą znajomością Access lub SQL oraz z doświadczeniem w wycenie produktów finansowych. Idealny Kandydat/ka na to stanowisko posiada wykształcenie wyższe, min. roczne doświadczenie na stanowisku analitycznym w obszarze ryzyka finansowego (ryzyko kursowe, stóp procentowych) oraz w stopniu komunikatywnym posługuje się językiem angielskim.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • premię za dobre wyniki oraz atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, lekcji języków obcych, system kafeteryjny)
  • uczestnictwo w międzynarodowych projektach oraz pracę w jednej z największych grup finansowych w Europie
  • szansę na objęcie stanowiska menedżerskiego,
  • możliwość korzystania z wielu nowoczesnych technologii, w tym: pakiet G Suite, Oracle, Jira
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.