Specjalista ds. produkcji chemicznej (m/k/d)

PSE Personal Service

Niemcy, zagranica

Od: PSE Personal Service
Miejsce pracy: Niemcy

Pełen etat od 17,00 €/h

Dla naszego klienta w Esslingen am Neckar poszukujemy specjalisty ds. produkcji chemicznej m/k/d w ramach pracy tymczasowej z szansą na stałe zatrudnienie.

Twoje zadania:

  • Przygotowanie mieszanki, takie jak nawozy, produkty na bazie olejów mineralnych i farby zgodnie z recepturą
  • kontrola wizualna
  • Pobieraj próbki z bieżącej produkcji i przetestowanie je w laboratorium
  • Pakowanie towaru i odpowiednio jego przechowzwanie
  • Utrzymanie ruchu mieszalni

Twój profil:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • dodatkowym atutem bedzie Prawo jazdy + samochód
  • Umiejętność pracy w zespole, chęć do pracy na 2 zmiany
  • Umiejętność radzenia sobie z kwasem, zasadą, solą i roztworami
  • Warunkiem koniecznym jest doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalisty ds. produkcji chemicznej

Jeśli na nowo odkryłeś siebie w opisie stanowiska, czekamy na Twoje szczegółowe dokumenty aplikacyjne.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.