Opis stanowiska pracy

Tempus A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego, mazowieckiego oraz wielkopolskiego.

Obecnie poszukujemy Pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. Procesu
Miejsce pracy: Łódź

Zakres zadań:
• obsługa Klientów nadających oraz wysyłających przesyłki,
• rozliczanie Kurierów z gotówki,
• przygotowywanie raportów,
• mierzenie paczek kurierskich

Jeżeli posiadasz:
• umiejętność współpracy w zespole,
• jesteś silny fizycznie -praca w małej części FIZYCZNA,
• znajomość obsługi komputera,
• jesteś osobą komunikatywną,

TO PRACA DLA CIEBIE!

Zyskujesz:
atrakcyjne wynagrodzenie,
• umowę o pracę (pełen etat),
• pracę od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-20:00,
• kartę Fit Sport,
• możliwość szybkiego przejęcia przez Pracodawcę,
• możliwość rozwoju zawodowego.

Informujemy, że powyższa oferta dotyczy pracy tymczasowej. Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV, bądź o stawienie się w Agencji Tempus A przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10-16 (od poniedziałku do piątku) wraz z dokumentami aplikacyjnymi.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku
o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

Prezentacja firmy

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat