Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Specjalista ds. Procesu w Zespole Podatkowym ze znajomością języka angielskiego

Katowice, śląskie

PwC Service Delivery Center Poland Sp. z o.o

Opis stanowiska pracy

Oczekiwany profil kandydata:

  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Praktyczna znajomość MS Excel,
  • Entuzjastyczne nastawienie do nauki i przejmowania nowych obowiązków,
  • Otwartość na pracę w zespole.

Wiedza lub doświadczenie w pracy w obszarze finansów/podatków nie są wymagane, ale mile widziane.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz kontrolę administracyjno-logistyczną procesów,
  • Przygotowywanie dokumentacji procesowej,
  • Aktywny udział w doskonaleniu obecnych oraz przejmowaniu nowych procesów,
  • Ścisłą współpracę z Koordynatorami w celu zapewnienia wysokiej jakości usług.

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Księgowość / Audyt , Praca Finanse , Praca Analizy biznesowe , Praca Administracja biurowa , Praca Administracja i sekretariat