Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/02/2019.
Oferta wyróżniona

Specjalista ds. procesów księgowych z j. niemieckim

Katowice, śląskie

Arvato Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób ze znajomością j. niemieckiego (poziom B1/ B2) zainteresowanych pracą przy projektach księgowych (back office).

Zadania

  • Weryfikacja poprawności danych/ dokumentów księgowych w j. niemieckim
  • Wprowadzanie danych do systemu SAP
  • Realizowanie operacji księgowych na kontach klienta
  • Rozwiązywanie niezgodności księgowych
  • Przygotowywanie danych do raportów

Co zyskujesz?

  • Umowę o pracę oraz pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość pracy w pełnym wymiarze lub na część etatu
  • Profesjonalne szkolenia wdrażające
  • Innowacyjne i przyjazne środowisko pracy
  • Szkolenia z j. niemieckiego w miejscu pracy

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. poziom B1)
  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Dokładność, sumienność w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Wykształcenie wyższe w obszarze rachunkowości/ finansów bądź zainteresowanie tematyką księgową będzie dodatkowym atutem

Wymagania

Arvato Polska wchodzi w skład grupy Arvato AG, która jest częścią międzynarodowego... koncernu medialnego Bertelsmann AG. Od roku 1994, jako pionier outsourcingu w Polsce, świadczymy wszechstronne usługi w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT, korespondencji masowej, wysyłki
i dystrybucji produktów, telefonicznej obsługi klientów, prowadzenia programów lojalnościowych, a także specjalistycznych usług finansowych (głównie faktoring, monitoring i windykacja, BPO finansowe). Naszymi zadowolonymi Klientami są liczne firmy polskie i międzynarodowe.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja