Specjalista ds. Procesów HR - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla dużego koncernu produkcyjnego, twórcy innowacyjnych rozwiązań oraz posiadacza uznanych marek poszukujemy w związku z rozbudową działu doświadczonej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Procesów HRMiejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

  • koordynacja realizacji procesów współpracy z dostawcami usług HR (głównie agencje pracy tymczasowej, agencje rekrutacyjne), pod kątem jakościowym i ilościowym,
  • stała współpraca z obszarem produkcji i logistyki w zakresie identyfikacji potrzeb, monitorowania statusu podjętych działań, ich efektywności oraz wdrażania modyfikacji,
  • prowadzenie projektów z obszaru rekrutacji, comp&benefit, onboardingu, rozwoju oraz kultury organizacyjnej,
  • współpraca z obszarem HRBP pod kątem prowadzonych projektów, rozwiązywania spraw pracowniczych, selekcji i rekrutacji,
  • współrealizowanie innych projektów prowadzonych przez dział HR, w zależności od aktualnych potrzeb organizacyjnych.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w dziale HR o podobnym zakresie obowiązków,
  • znajomość przepisów prawa pracy, szczególnie w zakresie tematyki pracy tymczasowej,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i sumienność,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych w zakresie kontaktów na różnych poziomach organizacji,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Klient oferuje:

  • przyjazne, motywujące i otwarte środowisko pracy,
  • umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych,
  • rozwiązania benefitowe m.in. opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, karta sportowa,
  • system kafeteryjny z możliwością wyboru preferowanych rozwiązań.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania swoich ofert za pośrednictwem poniższego linku:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.